За нас

Техно хигиена вашиот врвен избор за професионални решенија за чистење. Посветени сме на трансформирање на вашите животни и работни простори во чисти средини кои зрачат со чистота и спокојство. Со нашето исклучително внимание на деталите, квалификуван тим на чистачи и посветеност на задоволството на клиентите, ние сме ваш главен партнер за сите ваши потреби за чистење.

Партнер за сите ваши потреби за чистење

Во Техно Хигиена, ја разбираме важноста на чист и организиран простор. Без разлика дали станува збор за вашиот дом, канцеларија или комерцијален објект, чистото опкружување не само што ја подобрува продуктивноста и ефикасноста, туку и ја промовира целокупната благосостојба. Се гордееме со нашата способност да создадеме беспрекорни простори кои оставаат траен впечаток

Тим од професионалци

Нашиот тим се состои од високо обучени и искусни професионалци за чистење кои не ги пропуштаат ни најмалите детали и се опремени со најнови техники и алатки за чистење за да обезбедат исклучителни резултати. Прецизно го чистиме секој ќош и пукнатина, не оставајќи нечистотија или прашина зад себе.

Еколошки и ефикасни

Даваме приоритет на здравјето и безбедноста на нашите клиенти. Строго се придржуваме до најдобрите практики во индустријата и користиме еколошки производи за чистење кои се безбедни за вас, вашето семејство и животната средина. Нашата посветеност на одржливост не издвојува, бидејќи веруваме во постигнување исклучителни резултати без компромиси за благосостојбата на нашата планета.

Зошто ние?

Зошто да нè изберете нас

Задоволни клиенти

Задоволството на клиентите е основата на нашиот бизнис. Ја цениме отворената комуникација и внимателно ги слушаме вашите специфични барања за чистење.

Флексибилност

Нашите флексибилни опции за распоред гарантираат дека можеме да го прифатиме вашиот ритам и да ги испорачаме нашите услуги во време кое најдобро функционира за вас.

Професионалност

Секој пат можете да очекувате професионалност, доверливост и исклучителни резултати од нас. Вашиот простор е во рацете на доверливи професионалци.

Што нудиме

Наши услуги

Одржување на станбени простории и влезови

Одржување на канцелариски објекти

Одржување на угостителски објекти

Одржување на трговски објекти

Одржување на улици и дворни површини

Одржување на надворешен изглед на објекти

Чистење на тешко достапни места

Одржување на санбени простории и дворови

Чистотата на прво место

Агенција за чистење и одржување на станбени и деловни простории

КОНТАКТ

Фотографии

Погледнете ја нашата галерија

  Контактирајте нè

  Наши контакт информации

  Адреса

  ТЦ Глобал кат 3
  Ленинова б.б, Струмица, Македонија

  Работно време

  Пон - Пет од 08:00 до 16:00
  Саб од 08:00 до 14:00

  Се испраќа...
  Се појави грешка. Ве молиме обидете се повторно.
  Вашата порака е испратена. Благодариме!